top of page
Szukaj

Studiuj w Polsce

Dziś gościliśmy fantastyczną delegację z Polski!


W imieniu całej społeczności Polskiej Szkoły im. I.J. Paderewskiego w Niles, pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania Adwokatowi Jerzemu Kwaśniewskiemu, Prezesowi Instytutu Ordo Iuris, oraz Pani Monice Leszczyńskiej, Wiceprezes Instytutu Ordo Iuris, za przybliżenie naszym uczniom i ich rodzicom oferty uczelni Collegium Intermarium jak również za bardzo interesujący wykład o ofertach innych uczelni wyższych.

Dzięki Państwa uprzejmości mogliśmy poznać wszystkie benefity studiowania w Polsce i uzyskaliśmy odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania.

Wykład spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem wśród wszystkich uczestników.

Opcja podjęcia studiów w Polsce jest atrakcyjna i może przynieść wiele korzyści naszym dzieciom zarówno w wymiarze poznania kultury polskiej jak i ogólnoeuropejskiej. Sam powrót / poznanie korzeni jest niezmiernie interesujący i w naszym odczuciu na pewno będzie budować charakter młodzieży, która zdecyduje się podjąć studia w Polsce.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów i satysfakcji w pracy naukowej.12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page