top of page
Szukaj

Zakończenie Rok Szkolnego 2021/22

Za nami kolejny rok szkolny. Właśnie świętowaliśmy jego zakończenie a uczniowie klas 0, 8 i III LO celebrowali graduację.


To był piękny dzień pełen uśmiechów i radości a zarazem smutku i refleksji…


Niektórzy już zakończyli edukacje w naszej szkole i ciężko nam był się z nimi pożegnać. Tym, którzy już nie wracają do nas życzymy, aby Wasze życie, na każdym jego etapie, układało się jak najlepiej, żebyście znaleźli w nim prawdziwą miłość, wierną przyjaźń i żeby przypadkiem nie spełniły się Wasze wszystkie marzenia, bo do czego będziecie wtedy dążyć?


Pamiętajcie też, że nauka, wykształcenie, dobry zawód czy dobra sytuacja finansowa są w życiu ważne, ale najważniejsze jest, abyście w życiu byli przede wszystkim szczęśliwi. Tym, którzy wracają do nas we wrześniu, dziękujemy za wspaniały rok szkolny i mówimy do zobaczenia!


Dziękujemy naszej wspaniałej kadrze pedagogicznej. Z przyjemnością przyglądaliśmy się jak Panie pracują z dziećmi. Wizytówką szkoły są uśmiechnięte buzie dzieci a za tymi uśmiechami zawsze stoją wspaniali nauczyciele. To dzięki Waszej ciężkiej pracy, zrozumieniu i stworzonej przez Was wspaniałej atmosferze udało nam się zakończyć tak pięknie ten rok szkolny i cieszyć się sukcesami naszych uczniów. Dobry nauczyciel to po prostu zaangażowany w swoją pracę człowiek, który lubi dzieci i młodzież i my mamy to szczęście, że właśnie z takimi nauczycielkami mamy w naszej szkole do czynienia… i właśnie za taką postawę serdecznie Paniom dziękujemy.


Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor Doroty Grobel i Pani Wicedyrektor – Agnieszki Król, które potrafiły swój cenny czas poświęcić dla dobra naszej szkolnej społeczności. Bez nich wiele przedsięwzięć byłoby niemożliwych do zrealizowania. Zawsze z dużym zaangażowaniem i wytrwałością podejmowałyście nowe wyzwania, dostosowując sposób nauczania tak, aby odpowiadał współczesnemu zapotrzebowaniu.


Chcielibyśmy w tym momencie przypomnieć słowa Baracka Obamy:


„W Chinach nauczycieli nazywa się budowniczymi narodu; czas, byśmy naszych nauczycieli nazywali tak samo.”


Jeszcze raz, z głębi serca dziękujemy!


Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym sponsorom i przyjaciołom szkoły, bez Waszego wsparcia nie bylibyśmy w stanie osiągnąć tak wiele.


Szczególnie dziękujemy Polish & Slavic Federal Credit Union i Pani Annie Mscisz za ufundowanie nagród dla wyróżnionych nauczycielek i szkole tańca Interclub Academy of Dance za przygotowanie naszych uczniów to występu na zakończenie roku szkolnego.

Wielkie brawa dla właścicieli szkoły którzy poświecili swój czas i w tym roku szkolnym uczyli nasze dzieci jak pięknie i z gracją poruszać się na parkiecie! Serdecznie dziękujemy również tancerzom ze szkoły tańca za przepiękny występ!
23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page