top of page
Szukaj

Zakończenie Rok Szkolnego 2021/22

Za nami kolejny rok szkolny. Właśnie świętowaliśmy jego zakończenie a uczniowie klas 0, 8 i III LO celebrowali graduację.


To był piękny dzień pełen uśmiechów i radości a zarazem smutku i refleksji…


Niektórzy już zakończyli edukacje w naszej szkole i ciężko nam był się z nimi pożegnać. Tym, którzy już nie wracają do nas życzymy, aby Wasze życie, na każdym jego etapie, układało się jak najlepiej, żebyście znaleźli w nim prawdziwą miłość, wierną przyjaźń i żeby przypadkiem nie spełniły się Wasze wszystkie marzenia, bo do czego będziecie wtedy dążyć?


Pamiętajcie też, że nauka, wykształcenie, dobry zawód czy dobra sytuacja finansowa są w życiu ważne, ale najważniejsze jest, abyście w życiu byli przede wszystkim szczęśliwi. Tym, którzy wracają do nas we wrześniu, dziękujemy za wspaniały rok szkolny i mówimy do zobaczenia!


Dziękujemy naszej wspaniałej kadrze pedagogicznej. Z przyjemnością przyglądaliśmy się jak Panie pracują z dziećmi. Wizytówką szkoły są uśmiechnięte buzie dzieci a za tymi uśmiechami zawsze stoją wspaniali nauczyciele. To dzięki Waszej ciężkiej pracy, zrozumieniu i stworzonej przez Was wspaniałej atmosferze udało nam się zakończyć tak pięknie ten rok szkolny i cieszyć się sukcesami naszych uczniów. Dobry nauczyciel to po prostu zaangażowany w swoją pracę człowiek, który lubi dzieci i młodzież i my mamy to szczęście, że właśnie z takimi nauczycielkami mamy w naszej szkole do czynienia… i właśnie za taką postawę serdecznie Paniom dziękujemy.


Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor Doroty Grobel i Pani Wicedyrektor – Agnieszki Król, które potrafiły swój cenny czas poświęcić dla dobra naszej szkolnej społeczności. Bez nich wiele przedsięwzięć byłoby niemożliwych do zrealizowania. Zawsze z dużym zaangażowaniem i wytrwałością podejmowałyście nowe wyzwania, dostosowując sposób nauczania tak, aby odpowiadał współczesnemu zapotrzebowaniu.


Chcielibyśmy w tym momencie przypomnieć słowa Baracka Obamy:


„W Chinach nauczycieli nazywa się budowniczymi narodu; czas, byśmy naszych nauczycieli nazywali tak samo.”


Jeszcze raz, z głębi serca dziękujemy!


Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym sponsorom i przyjaciołom szkoły, bez Waszego wsparcia nie bylibyśmy w stanie osiągnąć tak wiele.


Szczególnie dziękujemy Polish & Slavic Federal Credit Union i Pani Annie Mscisz za ufundowanie nagród dla wyróżnionych nauczycielek i szkole tańca Interclub Academy of Dance za przygotowanie naszych uczniów to występu na zakończenie roku szkolnego.

Wielkie brawa dla właścicieli szkoły którzy poświecili swój czas i w tym roku szkolnym uczyli nasze dzieci jak pięknie i z gracją poruszać się na parkiecie! Serdecznie dziękujemy również tancerzom ze szkoły tańca za przepiękny występ!
23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page