top of page
Szukaj

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022W dniu 11 września 2021 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Po dwóch miesiącach przerwy w szkole znów zabrzmiał dzwonek, słychać było śmiech dzieci, rozmowy i gwar. W naszej szkole nareszcie zrobiło się wesoło. Sale lekcyjne znów zaczęły tętnić życiem.


Pani Prezes Marta Baran wraz z Panią Dyrektor mgr inż. Dorotą Grobel przywitały wszystkich uczniów rozpoczynających naukę w nowym roku szkolnym życząc wszystkim samych sukcesów w nauce.

Ponadto Pani Dyrektor przedstawiła nauczycieli naszej szkoły oraz przydział uczniów do poszczególnych klas. Było bardzo miło i rodzinnie.


Wszystkim uczniom życzymy dobrego czasu, wielu sukcesów, wytrwałości i spełnienia. Szczególnie serdecznie witamy najmłodszych, czyli uczniów oddziałów przedszkolnych, zerówki i klas pierwszych, dla których ten dzień był dniem wyjątkowym: rozpoczęli swoją przygodę z Polską Szkołą.


Mimo, że musimy wciąż być bardziej ostrożni i pamiętać o pewnych zasadach, cieszymy się, że mogliśmy się wszyscy razem spotkać. Mamy nadzieję, że ten rok będzie dla wszystkich pomyślny, wszyscy szybko przyzwyczają się do panujących tu reguł, będziemy bardziej wyrozumiali i elastyczni, a przede wszystkim nadal życzliwi dla siebie.85 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Σχόλια


Ο σχολιασμός έχει απενεργοποιηθεί.
bottom of page