top of page
Szukaj

Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolngo 2022-2023

10 września 2022 roku nasi wspaniali uczniowie po raz kolejny przekroczyli mury naszej szkoły. Z radością witali się po wakacjach, a na ich twarzach widać było uśmiechy. Z dumą towarzyszyli im rodzice. Wszyscy nie kryliśmy zadowolenia, że mogliśmy wrócić do szkoły, do koleżanek i kolegów, do naszych nauczycieli i przyjaciół. Radośnie rozbrzmiał dzwonek, a nasza szkoła ożywiła się dziecięcym gwarem i wypełniła radosnymi, wakacyjnymi wspomnieniami.


Początek roku szkolnego jest momentem skupiającym w sobie wiele różnych oczekiwań nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców. Naszym Paniom Nauczycielkom życzymy pozytywnej energii, Uczniom sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności, natomiast Rodzicom satysfakcjonującej ich współpracy ze szkołą.


„Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nikomu nie może odebrać” (Ignacy Jan Paderewski)
45 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page