top of page
Szukaj

I Komunia Święta 2023

„Niezapomnianym spotkaniem z Panem Jezusem jest bez wątpienia Pierwsza Komunia Święta, dzień, który wspomina się jako jeden z najpiękniejszych w życiu.” (Św. Jan Paweł II)


Przez wiele miesięcy przygotowywali się, uczyli nowych pieśni i uczestniczyli w próbach. 25 kwietnia 2023 roku, w skupieniu, ale i pełni radości, po raz pierwszy przyjęli sakrament pokuty i pojednania a dziś, 29 kwietnia 2023 roku pięknie ubrani, przyjechali wraz ze swoimi rodzinami do kościoła św. Izaaka (All Saints Parish) w Niles by przeżyć jeden z najważniejszych dni w swoim życiu, by przyjąć Pana Jezusa do swojego serca.

Uroczystość przebiegała w niezwykle świątecznej atmosferze, nie zabrakło chwil wzruszeń. Mszę Świętą odprawił ks. Paweł Barwikowski . Księdzu celebransowi, jak również naszemu opiekunowi duchowemu Księdzu Marcinowi Zasada, serdecznie dziękujemy za trud mozolnej pracy włożony w przygotowanie naszych dzieci do pełnego uczestnictwa w tym sakramencie.


„Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki.” (J6,51)18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page