top of page
Szukaj

Dzień Babci i Dziadka

,,Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta, życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta..."


Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.


Dla uczniów naszej szkoły Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto. Przedszkolaczki postanowiły je uczcić przygotowując dla swoich Babć i Dziadków wyjątkowe prezenty, na których pojawiły się papierowe kwiaty z ich podobiznami. Zerówka pięknie recytowała wiersze i życzenia a inne klasy w różnoraki sposób celebrowały tak wspaniałe święto. Jesteśmy bardzo dumni, że uczniowie naszej szkoły pamiętają o swoich kochanych Babciach i Dziadkach.My również dołączamy się do życzeń:

"Kochani, dziś okazja rzadka. Mamy Dzień Babci oraz Dziadka. Jak wiecie jest ich razem czworo, co można sprawdzić, gdy się zbiorą. Wciąż mówią wtedy o tych latach, gdy jeszcze dzieckiem był mój tata. A nasza mama bez swych lalek do łóżka iść nie chciała wcale. A teraz, jak ten czas wciąż leci! Cieszą się z dzieci swoich dzieci. I myślą, widząc ich gromadkę, że miło babcią być i dziadkiem. Więc dziś spróbujcie zapamiętać. Czym są dla dziadków ich wnuczęta? I pięknej szansy nie przegapcie: kochajcie dziadków swych i babcie!"7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page