top of page
Szukaj

Bal Karnawałowy Przedszkolaka

Bal to dla każdego przedszkolaka ogromne przeżycie, to dzień wyjątkowy, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Nasz przedszkolaczki przebrane były za bohaterów znanych bajek, w poszczególnych salach można było spotkać wiele postaci z bajek... nie sposób ich zliczyć i wymienić. Podczas prezentacji wyjątkowych strojów, wszyscy z wielkim zaciekawieniem oglądali przebrania kolegów i koleżanek, odgadując bajkowych bohaterów.


Na bal przybył również wyjątkowy gość – nasza szkolna maskotka – Lew Paddy, który wspaniale bawił się z naszymi cudownymi przedszkolakami. Zapraszamy do obejrzenia naszego fotoreportażu!
11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page