top of page
Szukaj

15 października

15 października był bardzo intensywnym, pełnym wrażeń dniem: świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej, Dzień Dwujęzyczności oraz gościliśmy u siebie Panie Iwona Kulpa i Eve Przadka oraz Pana Macieja Myszka z My College Planning Team, którzy opowiedzieli nam jak możemy przygotować się i jakie mamy możliwości, aby zaoszczędzić na studiach wyższych.

Serdecznie dziękujemy za bardzo obszerne zaprezentowanie swojej oferty. Było to bardzo pouczające i wiele wnoszące spotkanie. Na pewno, nie ostatnie!

Dzień Nauczyciela pozwolił nam na przemyślenia o roli tych, którzy każdego dnia pracują nad tym, aby nasi milusińscy poznawali język, historię i geografię oraz tradycje Polski. Mimo, że zajęcia w naszej szkole odbywają się tylko w soboty, wiemy, ile pracy wkładają w to nasze wspaniałe Panie. To nie tylko praca z dziećmi podczas zajęć, ale również wiele godzin poświęconych przygotowaniu materiałów. Za cały trud i poświęcenie jesteśmy Paniom niezmiernie wdzięczni!!!

Już po raz ósmy świętowaliśmy Dzień Dwujęzyczności. Dzień ten przypomina nam jaką wartością jest znajomość drugiego języka. Przekazując dziecku język ojczysty, przekazujemy mu polskie korzenie, wzbogacamy jego osobowość i poszerzamy horyzonty, otwierając przed nim szansę na pełen udziału w życiu Polski i Polonii w dorosłym życiu.
7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page